بیمارستان مطهری

نحوه پذیرش بیمارستان سوختگی مطهری تهران

بیمارستان سوختگی مطهری تهران

تلفن بیمارستان سوختگی مطهری تهران

آدرس بیمارستان مطهری :

خیابان ولی عصر خیابان رشید یاسمی مقابل بیمارستان خاتم الانبیاء

وب سایت :

نقشه بیمارستان مطهری

بیمارستان سوختگی مطهری تهران

برای استفاده از خدمات بیمارستان سوانح سوختگی مطهری چند روش وجود دارد :

  • انتقال مصدومین توسط آمبولانس های اورژانس 115 تهران
  • انتقال مصدومین اورژانسی توسط بستگان بیمار
  • مراجعه حضوری بیمار(بصورت سرپایی)
  • هماهنگی با سوپروایزر وقت بیمارستان و ارائه شرح حال بیمار و کسب نظر ایشان

بیمار سوختگی

مصدومین سوختگی

مصدومین ناشی از حوادث منجر به سوختگی بعنوان گروه مصدومینی که مورد اهمیت و توجه خاص کادر درمان قرار میگیرند محسوب می گردند.

این مصدومین بر اساس درجه ی سوختگی در معرض آسیب های شدید از جمله عفونت های وسیع و مزمن می باشند و به همین علت باید در مراکز بسیار مجهز و فوق تخصصی بستری و با استفاده از علم روز و سرویس های پیشرفته تحت مداوا قرار گیرند.

در کشور ما چندین مرکز مهم و مجهز برای درمان سوختگی وجود دارد که میتوانیم از بیمارستان فوق تخصصی سوانح و سوختگی شهید مطهری تهران بعنوان یکی از سرآمدترین این مراکز نام ببریم.

در این مطلب قصد داریم بطور مختصر شما را با این مرکز مهم درمانی کشورمان آشنا نماییم.

درباره بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری

بیمارستان سوانح و سوختگی مطهری تهران در سال 1352 تحت عنوان بیمارستان سوانح و سوختگی توسط جمعیت آسیب دیدگان از سوختگی تاسیس گردید.

این بیمارستان در حال حاضر بعنوان مرکز آموزشی درمانی سوانح سوختگی شهید مطهری تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایران

در خیابان ولی عصر خیابان رشید یاسمی مقابل بیمارستان خاتم الانبیاء پذیرای مصدومین سوانح سوختگی میباشد.

در این مرکز اساتید مجرب و مشهور در رشته های مختلف مرتبط با سوختگی مانند جراحی پلاستیک و ترمیمی و جراحی عمومی ضمن مداوای مصدومین سوختگی اقدام به آموزش کادر متخصص در سطوح دکترای تخصصی و فوق تخصصی جراحی عمومی و جراحی پلاستیک و ترمیمی و دانشجویان مقطع کارشناس پرستاری و پرستاران بیمارستان های سراسر کشور می نمایند.

بیمارستان سوانح سوختگی مطهری بعنوان بزرگترین مرکز سوختگی کشور سالانه پذیرای تعداد زیادی از مصدومین سوختگی میباشد که بسیاری از این مصدومین بصورت سرپایی مداوا و برخی دیگر در بخش های مختلف این بیمارستان بستری می گردند.

کلیه اعمال جراحی ترمیمی و جراحی سوختگی حاد در این مرکز انجام میگردد و علاوه بر ساکنین تهران بزرگ به بسیاری از هموطنان که از شهرستانهای دیگر به این مرکز مراجعه مینمایند سرویس های پیشرفته پزشکی جراحی و کنترل عفونت ارائه می نماید.

همچنین جراحی های ترمیمی سوختگی، رادیولوژی و سونوگرافی، فیزیوتراپی، آزمایشگاه طبی، درمانگاه سوختگی ، درمانگاه ترمیمی، درمانگاه عفونی، روانپزشکی، ارتوپدی، بیهوشی و کلیه مشاوره های لازم در درمانگاهها از جمله خدمات درمانی است که در این مرکز برای بیماران دچار سوختگی ارائه می شود.