بیمارستان میلاد

خدمات رایگان بیمارستان میلاد تهران

بیمارستان میلاد، در ابتدای تاسیس و فعالیت خود، قراردادی را با سازمان تامین اجتماعی منعقد کرد که بر طبق آن، تمامی خدمات بیمارستان میلاد، برای کسانی که با این بیمه قرارداد دارند، رایگان باشد. این بیمارستان، جزو یکی از مجهزترین و بهترین بیمارستان‌های خاورمیانه است و به همین دلیل نیز، امتیاز بزرگی برای افرادی که با بیمه تامین اجتماعی قرارداد دارند، محسوب می‌شود.

اطلاعات کلی در ارتباط با بیمارستان میلاد

این بیمارستان در سال 1380 یا 2001 میلادی تاسیس شد و دارای هزار تخت خواب است و در بخش‌های مختلفی، خدمات خوبی را ارائه می‌دهد. این بیمارستان در استان تهران واقع شده است و روزانه پذیرای بیماران زیادی از سراسر ایران است. همچنین لازم به ذکر است که خدمات بیمارستان میلاد، برای بیماران کرونایی نیز با کمترین هزینه و طبق بیمه تامین اجتماعی است و بر همین اساس نیز، می‌توان از خدمات آن به بهترین شکل استفاده کرد.

آدرس بیمارستان میلاد: بزرگراه همت – نرسیده به اتوبان چمران و جنب برج میلاد واقع شده است.

شماره تلفن: 02184090

خدمات بیمارستان میلاد

خدمات بیمارستان میلاد، برای بیماران مختلف در سراسر کشور قابل دسترسی است و به‌طور کلی اگر دارای بیمه تامین اجتماعی نیز نباشید، می‌توانید با تعرفه پایین، از خدمات آن نهایت بهره را ببرید.

 • درمانگاه فوق تخصص اطفال
 • درمانگاه زنان و زایمان
 • درمانگاه جراحی فک و صورت
 • درمانگاه فوق تخصص خون و سرطان
 • درمانگاه جراحی مغز و اعصاب
 • درمانگاه قلب و عروق
 • درمانگاه آسم، آلرژی و ایمونولوژی
 • درمانگاه پوست
 • درمانگاه چشم پزشکی
 • درمانگاه داخلی و عفونی
 • درمانگاه اورولوژی
 • درمانگاه ارتوپدی

مراقبت‌های ویژه درمانی بیمارستان میلاد

مراقبت‌های ویژه مخصوص افرادی است که با بیماری کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند. این بیمارستان نیز به خوبی توانسته تا درس خود را پس دهد و از پس آن بر بیاید. بر طبق اطلاعاتی که از این بیمارستان مد نظر است، گفته می‌شود که شاخص CRF ( مرگ ناشی از عفونت بیماری کرونا ) در دنیا، 4.3 است و در آمریکا نیز این عدد چیزی در حدود 3.8 است، اما اطلاعاتی که از بیمارستان میلاد به دست آمده است، نشان می‌دهد که شاخص CRF در این بخش 2 است که عدد قابل توجهی است و نشان‌دهنده رسیدگی قابل توجه کادر درمان برای بیماران کرونایی است.

همچنین دکتر مهدی ناقوسی، معاون درمانی بیمارستان میلاد، بیان کرده است که در برخی از مواقع نیز روزانه صد عمل جراحی انجام می‌دهیم و در کنار آن نیز برای بیماران کرونایی مراقبت‌های خوبی را نیز در نظر داریم.

خدمات رایگان بیمارستان میلاد

نحوه استفاده از خدمات رایگان بیمارستان میلاد

در ابتدا لازم به ذکر است که گفته شود، تنها افرادی که دارای قرارداد با بیمه تامین اجتماعی باشند، قادر خواهند بود تا از این خدمات رایگان بهره ببرند. مدیر عامل بیمارستان میلاد، بیان کردند که با ارسال شرح حال بیمار و همچنین مدارک بیمه خود به شماره واتس اپ 09198302580، می‌توانند تا به‌ صورت بیست و چهار ساعته از خدمات رایگان بیمارستان میلاد بهره ببرند.

این سامانه، کمک به‌سزایی به بیماران کرده است تا قبل از مراجعه به بیمارستان و تنها با ارسال پیام از طریق اپلیکیشن واتس اپ، از رایگان بودن آن مطمئن شوند. همچنین روز ویزیت و نوبت دهی به بیماران نیز، از طریق همین سامانه به بیماران اطلاع رسانی خواهد شد.

روش‌های دریافت نوبت بیمارستان میلاد

 • تماس تلفنی

بیماران می‌توانند تا با تماس با شماره تلفن 02184090، از ساعت هفت و نیم صبح تا یازده شب، امکان برخورداری از نوبت تلفنی را داشته باشند و از آن بهره ببرند.

 • نوبت دهی آنلاین از طریق سایت بیمارستان میلاد

در برخی از موارد، ممکن است تا تلفن بخش موردنظر شما در بیمارستان میلاد، مشغول باشد یا اینکه برای بیماران در دسترس نباشد. همچنین برای آنکه بتوان معطلی ناشی از حضور بیماران در بیمارستان را کاهش داد، سامانه‌ای در بیمارستان میلاد به نشانی miladhospital.com، طراحی شده است که با کلیک بر روی این سایت و مراجعه به بخش مورد نظر خود، به راحتی هرچه تمام‌تر، قادر خواهید بود تا بخش مورد نظر خود را انتخاب کنید و از وضعیت نوبت‌دهی با استفاده از کد ملی خود آگاه شوید.

 • نامه ارجاع از طریق سازمان بیمه تامین اجتماعی برای شهرستان‌ها

در پایان به خاطر داشته باشید که گرچه بسیاری از خدمات ارائه شده در بیمارستان میلاد برای افرادی که بیمه تامین اجتماعی دارند، رایگان است. اما برای این که مطمئن شوید آنچه شما به آن نیاز دارید نیز جزو این خدمات رایگان محسوب می‌شود، باید قبل از مراجعه به بیمارستان این موضوع را در سایت بیمارستان بررسی کنید. همچنین می‌توانید به شماره واتس اپ 09198302580 پیغام دهید و رایگان بودن خدمات مورد نظر خود را استعلام بگیرید.